Мовні табори у Європі

загружено
Освіта за кордоном
21.11.2019
shutterstock_1380929786.f1xwbD6Pq1RRftjnCzw-i.jpg_desktop
Випускні у Європі
18.11.2019

Мовні табори у Європі

kanikuly-dlya-detey-za-rubezhom

Канікули = вивчення мови+подорож+розваги

Репетитор та мовні курси – минуле сторіччя! Сьогодні для вивчення іноземної мови недостатньо знати правила граматики та слухати відповіді інших на питання, що ставить викладач. Бюро подорожей «Щастя Тревел» допоможе отримати найвищий рівень знань та подолати мовний бар’єр непомітно для самого себе. Ми пропонуємо вийти поза рамки стандартного вивчення мов. ac17258308c5b371e194cae221303822.lager-liderlife---eto-psihologiya-podrostka-englishВаша дитина може провести незабутні канікули у Європі, США, Канаді, де вона нестандартно вивчатиме іноземну мову, займаючись з професійними викладачами, які є носіями мови, та, разом з цим, вона отримає безцінний досвід спілкування, проводячи час  із однолітками, заводячи нових друзів, відвідуючи різноманітні культурні, спортивні та екскурсійні заходи.

plvfvrewvem_rУспішному навчанню тут сприяє все: і самі уроки, й позакласна робота, і спілкування з однолітками, і просто повсякденний обмін репліками у побуті. Крім того, батьки можуть бути спокійні щодо безпеки дітей, бо наші мовні табори за кордоном мають багатий досвід приймання гостей віком від 3 до 18 років з усього світу. Ви побачите результат у щоденнику свого школяра.

IMG_5086-xl-1024x682Завдяки таким канікулам, ваша дитина не тільки вивчить мову, але й отримає інформацію до роздумів, де вона хоче навчатися та ким хоче бути у майбутньому.

Для підбору туру звертайтеся до бюро подорожей «Щастя Тревел», і ми зробимо канікули ваших дітей  у мовному таборі  незабутніми!

×